Publiczne Przedszkole Nr 22 w Opolu - Groszowicach. Zabawy i zajęcia programowe, spacery i wycieczki.

::.. Przedszkole Publiczne nr 22 Bajkowa Rodzina
 Przedszkole Publiczne nr 22 Bajkowa Rodzina
ul. ks. J. Popiełuszki 19
Przedszkole Publiczne nr 22 Bajkowa Rodzina

Przedszkole jest jednym z najstarszych przedszkoli w mieście, założyła je pani Gertruda Jendrysik we wrześniu 1945 roku.

Na początku roku szkolnego 2011/12 obchodziliśmy 65 lat istnienia naszego przedszkola.

Obecnie przedszkole jest 5-oddziałowe, do których może być przyjętych 125 dzieci. Opiekę i edukację przedszkolną zapewnia wychowankom 11 nauczycielek. Wszystkie posiadają wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, dodatkowo dwie z nich ukończyły logopedię. Siedem uzyskało już stopień nauczyciela dyplomowanego, trzy są nauczycielkami kontraktowymi, w tym jedna kończy staż na nauczyciela mianowanego. Personel niepedagogiczny to główny księgowy, specjalista ds. żywienia, pomoc nauczyciela, woźne i konserwator.

<< Przedszkole Publiczne nr 23   Publiczne Przedszkole nr 8 >>

Publiczne Przedszkole Nr 22 Opole - Groszowice. Gimnastyka korekcyjna, rytmika.