Przedszkole Niepubliczne Bajka w Opolu. Bardzo dobre warunki lokalowe dla 100 przedszkolaków.

::.. Przedszkole Niepubliczne Bajka
 Przedszkole Niepubliczne Bajka
ul. Poświatowskiej 2
Przedszkole Niepubliczne Bajka

Przedszkole Niepubliczne "Bajka" powstało 01.09.2001.r. na bazie dotychczasowego przedszkola publicznego. Osobą prowadzącą PN "Bajka" jest mgr Marzena Kobzan. Przedszkole ma bardzo dobre warunki lokalowe dla 100 przedszkolaków. Sale wyposażone są w zabawki oraz pomocne dydaktyczne odpowiednio dobrane do wieku dziecka. Każda z tych sal posiada własną łazienkę.

Przedszkole otoczone jest ogródkiem, który jest wyposażony w sprzęt do zabaw. Lokalizacja naszego przedszkola jest wymarzona dla każdego rodzica. Usytuowani jesteśmy w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego miasta

<< Niepubliczne Przedszkole Kraina Marzeń

Przedszkole Niepubliczne Bajka Opole. Pomoce dydaktyczne odpowiednio dobrane do wieku dziecka.